HAKKARİ
ÇUKURCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Üniversite sınavlarına hazırlanan 12. Sınıf ve mezun öğrencilerimiz için Şehit Adnan Bahat Anadolu Lisesinde deneme sınavı gerçekleştirilmiştir.
![Üniversite sınavlarına hazırlanan 12. Sınıf ve mezun öğrencilerimiz için Şehit Adnan Bahat Anadolu Lisesinde deneme sınavı gerçekleştirilmiştir.](/meb_iys_dosyalar/2024_02/18202548_whatsappimage20240218at16.54.41.jpg)
Bir eğitim seferberliği olan #SınırdanSınırlarınÖtesine projemiz kapsamında üniversite sınavlarına hazırlanan 12. Sınıf ve mezun öğrencilerimiz için Şehit Adnan Bahat Anadolu Lisesinde deneme sınavı gerçekleştirilmiştir.