HAKKARİ
ÇUKURCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Köprülü Mükerrem Akhanlı YBO/İHO~Okul Ziyareti
![Köprülü Mükerrem Akhanlı YBO/İHO~Okul Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2024_03/28092600_whatsappimage20240327at23.30.39.jpg)
Köprülü Mükerrem Akhanlı YBO/İHO~Okul Ziyareti
Müdürümüz Sn. Sönmez berberinde;
Şube Müdürümüz Sn. Osman Taşkın ile ziyarette bulundukları okulumuzda eğitim öğretim faaliyetleri kapsamında okul idaresinden bilgi alarak ortak sınavlar, denemeler ve LGS sınavına hazırlık kapsamında yürütülen çalışmaları incelediler.