HAKKARİ
ÇUKURCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamımız Sn Mert KUMCU, beraberinde Müdürümüz Sn Özge Sönmez eşliğinde; #SınırdanSınırlarınÖtesine projesi kapsamında YKS kaynak kitapların dağıtımını gerçekleştirdi.
![Kaymakamımız Sn Mert KUMCU, beraberinde Müdürümüz Sn Özge Sönmez eşliğinde; #SınırdanSınırlarınÖtesine projesi kapsamında YKS kaynak kitapların dağıtımını gerçekleştirdi.](/meb_iys_dosyalar/2024_02/29090335_whatsappimage20240228at21.21.091.jpg)
Kaymakamımız Sayın Mert KUMCU, Şehit Jandarma Üsteğmen Adnan Bahat Anadolu Lisesinde üniversite sınavına hazırlanan gençlerimizle bir araya gelerek, #SınırdanSınırlarınÖtesine projesi kapsamında gençlerimiz için hayırseverimiz tarafından temin edilen kaynak kitapların dağıtımını gerçekleştirdi.