HAKKARİ
ÇUKURCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamımız Sn Mert Kumcu Başkanlığında Proje Ofisinin İlk Toplantısı Gerçekleştirildi.
İlçemizde yapılması planlanan çalışmaların değerlendirilmesi , ilçemizin tanıtılmasına katkı sağlamak ve eğitim , sosyal , kültürel , sportif alanlarda etkin projeler üretmek için oluşturulan "Çukurca Proje Ofisi" Kaymakamımız Sayın Mert Kumcu başkanlığında ilk toplantısını yaptı.![Kaymakamımız Sn Mert Kumcu Başkanlığında Proje Ofisinin İlk Toplantısı Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2023_09/21211501_IMG_9307.jpg)