HAKKARİ
ÇUKURCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamımız Sayın Mert KUMCU; Müdürümüz Sn Sönmez ve Şube Müdürümüz Sn Abdullah Abi eşliğin de Yüzüncü Yıl Cumhuriyet İlkokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi.
![Kaymakamımız Sayın Mert KUMCU; Müdürümüz Sn Sönmez ve Şube Müdürümüz Sn Abdullah Abi eşliğin de Yüzüncü Yıl Cumhuriyet İlkokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2024_04/19111949_whatsappimage20240418at17.58.552.jpg)
Kaymakamımız Sayın Mert KUMCU; Müdürümüz Sn Sönmez ve Şube Müdürümüz Sn Abdullah Abi eşliğin de Yüzüncü Yıl Cumhuriyet İlkokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi.