HAKKARİ
ÇUKURCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde bulunan tüm Okullarımıza ve Gençlik Merkezimize Sn. Kaymakamımız Mert KUMCU eşliğinde spor malzemeleri dağıtımı gerçekleştirildi
![İlçemizde bulunan tüm Okullarımıza ve Gençlik Merkezimize Sn. Kaymakamımız Mert KUMCU eşliğinde spor malzemeleri dağıtımı gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2024_02/14205228_whatsappimage20240214at19.29.38.jpg)
Kaymakamımız Sayın Mert KUMCU ile beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn Özge Sönmez, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Sn Çınar Çiftçi ile İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğümüzce yürütülen #7den70eCukurcaSporYapıyor projesi kapsamında ilçemizde bulunan tüm okullarımıza ve gençlik merkezimize temin edilen spor malzemeleri dağıtım programına katıldı.
Desteklerinden dolayı, Gökfa Madencilik firmasına ve emeği geçenlere teşekkür ederiz.