HAKKARİ
ÇUKURCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Mal Müdürü Sayın Serap AYDOĞDU BURHAN ve mal müdürlüğü personelleri tarafından Adnan Bahat Çok Proğramlı Anadolu Lisesi öğrencilerine Meslek Tanıtımı bilgilendirme semineri yapıldı .
![İlçemiz Mal Müdürü Sayın Serap AYDOĞDU BURHAN ve mal müdürlüğü personelleri tarafından Adnan Bahat Çok Proğramlı Anadolu Lisesi öğrencilerine Meslek Tanıtımı bilgilendirme semineri yapıldı .](/meb_iys_dosyalar/2024_03/03135625_whatsappimage20240301at17.46.011.jpg)
#Sınırdansınırlarınötesine projesi "Mesleğimi Seçiyorum" etkinliği kapsamında İlçemiz Mal Müdürü Sayın Serap AYDOĞDU BURHAN ve mal müdürlüğü personelleri tarafından Adnan Bahat Çok Proğramlı Anadolu Lisesi öğrencilerine Meslek Tanıtımı bilgilendirme semineri yapıldı .
Mal müdürümüz ve personelleri Vergi Haftası münasebeti ile öğrencilerimize kitap hediyesi takdimi yaptı .İlçe Mal Müdürümüze ve personellerine hediyeleri için teşekkür ederiz .