Hükümet Konağı Konferans Salonunda Emirşaban İmam Hatip Ortaokulumuz tarafından "12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü" programı düzenlendi.
![Hükümet Konağı Konferans Salonunda Emirşaban İmam Hatip Ortaokulumuz tarafından](/meb_iys_dosyalar/2024_03/13093210_whatsappimage20240312at19.42.40.jpg)
Hükümet Konağı Konferans Salonunda Emirşaban İmam Hatip Ortaokulumuz tarafından "12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü" programı düzenlendi.
Düzenlenen programa; Kaymakamımız Sayın Mert KUMCU, 2.Hudut Tugay Komutanı Tuğgeneral Atilla DÜNDAR, Belediye Başkanı Ensar DÜNDAR, Çukurca Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa TEKEL, ilçe protokolü, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz katıldılar.
Kaymakamımız, #SınırdanSınırlarınÖtesineProjesi kapsamında Emir Şaban İmam Hatip Ortaokulunda şiir ve resim alanında düzenlenen yarışmada birinci olan öğrencilerimize hediye takdim etti.