HAKKARİ
ÇUKURCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hükümet Konağı Konferans Salonunda "18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü" programı düzenlendi.
![Hükümet Konağı Konferans Salonunda](/meb_iys_dosyalar/2024_03/20100806_whatsappimage20240319at13.32.121.jpg)
Hükümet Konağı Konferans Salonunda "18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü" programı düzenlendi.
Düzenlenen programa; Kaymakamımız Sayın Mert KUMCU, 2.Hudut Tugay Komutanı Tuğgeneral Atilla DÜNDAR, Belediye Başkanı Ensar DÜNDAR, ilçe protokolü, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz katıldılar.
Kaymakamımız, #SınırdanSınırlarınÖtesineProjesi kapsamında düzenlenen "18 Mart Çanakkale Bilgi Yarışması"nda birinci olan öğrencilerimize hediye takdim etti.