HAKKARİ
ÇUKURCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hakkari'de düzenlenen Okul Sporları Artistik Cimnastik Müsabakalarında ilçemizi temsilen yarışan ve il birincisi olan öğrencilerimiz, Kaymakamımız Sayın Mert KUMCU'yu ziyaret ettiler.
![Hakkari'de düzenlenen Okul Sporları Artistik Cimnastik Müsabakalarında ilçemizi temsilen yarışan ve il birincisi olan öğrencilerimiz, Kaymakamımız Sayın Mert KUMCU'yu ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2024_03/06162303_whatsappimage20240306at16.10.22.jpg)
Hakkari'de düzenlenen Okul Sporları Artistik Cimnastik Müsabakalarında ilçemizi temsilen yarışan ve il birincisi olan öğrencilerimiz, Kaymakamımız Sayın Mert KUMCU'yu ziyaret ettiler.
Kaymakamımız; sporcularımızı, okul müdürlerimizi ve antrenörlerimizi çalışmalarından ve başarılarından dolayı tebrik etti.