HAKKARİ
ÇUKURCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çukurca Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı ve LCW firması iş birliğiyle temin edilen kışlık kıyafetler ilçemiz okullarında öğrenim gören öğrencilerimize hediye edildi.
![Çukurca Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı ve LCW firması iş birliğiyle temin edilen kışlık kıyafetler ilçemiz okullarında öğrenim gören öğrencilerimize hediye edildi.](/meb_iys_dosyalar/2024_03/05093143_whatsappimage20240304at22.28.46.jpg)
Çukurca Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı ve LCW firması iş birliğiyle temin edilen kışlık kıyafetler ilçemiz okullarında öğrenim gören öğrencilerimize hediye edildi.