HAKKARİ
ÇUKURCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Artistik Cimnastik İl Seçmelerine katılan Şehit Bilal Soybilgiç Ortaokulu Öğrencilerimiz Yıldız Kızlar ve Küçük Kızlar Kategorisinde Birinci olmuştur. Öğrencilerimiz Türkiye Şampiyonasına Katılmaya Hak Kazanmışlardır.
![Artistik Cimnastik İl Seçmelerine katılan Şehit Bilal Soybilgiç Ortaokulu Öğrencilerimiz Yıldız Kızlar ve Küçük Kızlar Kategorisinde Birinci olmuştur. Öğrencilerimiz Türkiye Şampiyonasına Katılmaya Hak Kazanmışlardır.](/meb_iys_dosyalar/2024_03/03140650_whatsappimage20240301at22.48.03.jpg)
Artistik Cimnastik İl Seçmelerine katılan Şehit Bilal Soybilgiç Ortaokulu Öğrencilerimiz Yıldız Kızlar ve Küçük Kızlar Kategorisinde Birinci olmuştur. Öğrencilerimiz Türkiye Şampiyonasına Katılmaya Hak Kazanmışlardır.
Yıldız Kızlar İl Birincisi
~Belkız Nur Bulut
~Nur Nehir Demir
~Mizgin Kapan
Küçük Kızlar İl Birincisi
~Nazlıcan Dayan
~Zerya Derin
~Enfal Derin
~Aysima Özer
Öğrencilerimizi ve Antrenörümüzü Tebrik Ederiz